Aký bol náš rok 2021

Ak nás posledný rok niečo naučil, tak to, že nie všetko, čo si naplánujeme, podľa plánu aj vyjde. Veľa vecí sa nám však podarilo a keďže sa treba sústrediť najmä na to pozitívne, prinášame vám naše míľniky uplynulého roka. Našim hlavným cieľom je zredukovať negatívny dopad pri výrobe a spotrebe kozmetiky a zároveň prinášať čisto prírodné a naozaj účinné kozmetické produkty, ktoré vďaka svojim vôňam a konzistenciám urobia z každodenného beauty režimu malý relaxačný rituál.

Naša nová fotografka

Úvod roku 2021 bol pre nás úvodom aj do novej spolupráce so šikovnou fotografkou Petrou Rjabinin. Petra je profesionálnou fotografkou, pre ktorú je fotografia nielen živobytím, ale aj vášňou a prostriedkom na spoznávanie sveta okolo seba. Pod jej rukami vznikali všetky naše fotky na sociálne siete a na blog za posledný rok. Má veľký cit pre produktovú fotografiu a zátišia a vďaka jej perfekcionizmu sa môžeme pochváliť fotkami doladenými do posledného najmenšieho detailu.

Projekt 10 000 stromov

S podporou projektu 10 000 stromov sme začali už koncom roka 2020 a pokračovali s ňou počas celého roka 2021. Z každej vašej objednávky sme venovali jedno euro na tento zmysluplný projekt a v roku 2021 sa nám podarilo práve vďaka vám podporiť výsadbu prvého stromu. Nájdete ho v Prüger-Wallnerovej záhrade v Bratislave. Projekt podporujeme aj naďalej.

Mylo novinky na trhu

Počas roka 2021 sa nám podarilo uviesť na trh niekoľko nových produktov, ktoré si medzi vami hneď získali veľkú priazeň. Ponuku pleťových krémov sme doplnili o krém pre suchú a citlivú pleť. Ruža a granátové jablko priaznivo ovplyvňuje kožný mikrobióm, zlepšuje odolnosť vašej pleti voči prejavom starnutia, kožným zápalom a dehydratácii. Aj naše čistiace produkty sme rozšírili o ďalší kúsok, oleogél Herbárium, určený na všetky typy pleti, vhodný aj na odlíčenie očí, ktorý zanecháva pokožku hodvábnu na dotyk. Do tretice sme prišli s novinkou, hydratačným gélovým sérom Inovať, určeným na boj proti vzniku akné a na zlepšenie hydratácie pokožky.

Certifikát CosmEthically Active

Všetky tri tieto novinky a ďalšie dva produkty, stálice v našej ponuke, OlivínSviežosť, získali v roku 2021 certifikát CosmEthically Active. Ide o prvý certifikát, ktorý je udeľovaný produktom výlučne z prírodných zložiek v kozmeticky aktívnych koncentráciách. U výrobkov nesúcich tento certifikát bolo vedecky dokázané, že ich používaním dosiahnete kozmetický účinok, ktorý proklamujú.

Plány na rok 2022

Na rok, ktorý máme pred sebou, plánujeme viacero vecí. Tešiť sa môžete minimálne na jeden ďalší nový produkt, ktorý ešte chýba v našom portfóliu a vieme, že by ste ho tam chceli mať. Pred uvedením na trh vám ho dáme otestovať a vaše skúseností s ním zohľadníme pri jeho výrobe. Taktiež sa plánujeme uchádzať o certifikát CosmEthically Active aj pre ďalšie naše produkty a postupom času by sme radi získali tento certifikát pre všetky. Dúfame, že v nadchádzajúcom roku sa nám podarí ukončiť dlhodobý výpadok našich balzamov na pery. No a na záver náš najväčší plán, ktorého architektonický návrh vznikol v štúdiu Superatelier už pred tromi rokmi. Plánujeme začať stavať novú mydláreň spojenú s predajňou, do ktorej si budete môcť nielen prísť kúpiť vašu obľúbenú kozmetiku, ale aj sa prísť pozrieť, ako sa vyrába. Držte nám palce.

Vaše Mylo

Foto: www.petrarjabinin.com

naspäť na Blog

Pridaj komentár