Veľkoobchodné podmienky

Veľkoobchodné podmienky pre krajiny EU

Vážení veľkoodberatelia, veľmi si vážime Váš záujem o spoluprácu s Mylo. Pre správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytu venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim informáciám. Ak ste firma s IČO a fakturačnou adresou na území EU, svoj záujem o distribúciu a predaj kozmetiky značky Mylo môžete prejaviť zaslaním dopytu na emailovú adresu mylo@mylo.sk

Vo Vašom emaile, prosím, vždy uvádzajte všetky firemné a kontaktné údaje (IČO, IČ DPH, fakturačnú a dodaciu adresu, email, telefón).

Veľkoobchod sa riadi samostatným veľkoobchodným cenníkom. V ňom sú uvedené veľkoobchodné ceny v eurách bez DPH a odporúčané maloobchodné ceny v eurách s DPH. Minimálny odber je 100 eur bez DPH. Cenník Vám bude zaslaný k nahliadnutiu po zvážení, či o spoluprácu máme záujem. Pri výbere nových veľkoobchodných odberateľov zvažujeme niekoľko kritérií tak, aby filozofia nášho budúceho veľkoodberateľa bola v súlade s našou a aktuálne výrobné kapacity.

Objednávanie

– Po kladnom rozhodnutí o záujem o spoluprácu, budete vyzvaní k vytvoreniu konta na www.mylo.sk
– Pridelíme vám cenovú hladinu. Môžete začať proces objednávania.
– Keďže ide o výrobu čerstvej prírodnej kozmetiky v malých dávkach, nie vždy je objednaný počet hneď skladom. Ak je tovar skladom, odosielame ho do 5 pracovných dní. Ak tovar nie je skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať emailom, navrhneme Vám alternatívne tovary alebo možnosť počkať na tovar, pokým bude opäť skladom.

Fakturácia

– Faktúru prikladáme ku každej objednávke, je platným daňovým dokladom a zároveň slúži aj ako dodací list. Je vo Vašom záujme, aby ste skontrolovali jej správnosť. 
– V prípade, že Vám faktúra v balíku neprišla, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na mylo@mylo.sk
– Tovar zasielame na dobierku, alebo faktúru.
– Splatnosť faktúry je štandradne 2 týždne. Nie je možné realizovať ďalšiu objednávku, kým faktúra alebo dobierka za predošlý tovar nie je uhradená. Táto informácia sa vzťahuje na firmu s rovnakým IČO. Výnimku tvoria nové firmy, pri ktorých vyžadujeme prvé tri objednávky zaplatiť vopred alebo na dobierku.
– Pri zásielkach na dobierku platíte priamo prepravcovi pri prevzatí tovaru.
– Až do úplného uhradenia faktúry je tovar v našom vlastníctve (Mylo, s.r.o., Mierová 25, 90027 Bernolákovo, IČO 51 003 198) . Čiastkové, neúplné úhrady faktúr sa nepovažujú za splnenie povinnosti uhradiť plnú sumu za tovar.
– Výnimku tvoria nové firmy, pri ktorých vyžadujeme prvé tri objednávky zaplatiť vopred alebo na dobierku.

Všeobecné obchodné podmienky nájdete na https://mylo.sk/obchodne-podmienky/vseobecne-obchodne-podmienky/

Doručenie

  • Tovar zasielame priamo z výrobne prírodnej kozmetiky, ktorú schválil regionálny úrad verejného zdravotníctva a nachádza sa na Topoľčianskej 18, v Bratislave.

  • Doprava je realizovaná prepravnou spoločnosťou Zásielkovňa.cz alebo kuriérom GLS.

  • Poštovné a balné pri objednávke do 100 € s DPH závisí od váhy balíka a jej cena je stanovená podľa aktuálneho cenníka prepravnej spoločnosti. U objednávok nad 150 € s DPH je poštovné a balné zadarmo.

Testery k produktom

Pre kamenné predajne poskytujeme testery s 30% zľavou z veľkoobchodnej ceny. Ide o plnohodnotný produkt s nálepkou “TESTER”.
Testery je možné objednať: 

  • 2 x do roka po 1ks, 
  • 1ks testeru z daného produkty na jednu kamennú predajňu.

Záver

Obsah stránky mylo@mylo.sk podlieha autorskému právu. Aj v prípade, že je s Vami nadviazaná veľkoobchodná spolupráca, musíte toto právo rešpektovať a dodržiavať. Kopírovanie a šírenie loga, textov a obrázkov je dovolené, len ak je uvedený ich zdroj, resp. autor a s predošlým písomným súhlasom majiteľa stránky www.mylo.sk

Objednaním tovaru súhlasíte s týmito podmienkami.

Ďakujeme a veríme, že budete spokojní.
Kontakt: mylo@mylo.sk