Dotazník
Ďakujeme vám, že venujete pár minút vyplneniu dotazníka s jednoduchými otázkami, ktorého cieľom je lepšie poznať vás, našich zákazníkov, a váš pohľad na prírodnú kozmetiku. Snažíme sa reagovať na vaše potreby a vytvárať vám značku a produkty, ktoré robia dobre vašej pokožke ale aj vnútru, pričom čerpajú obnoviteľné zdroje prírody. Inšpirujeme sa prírodou aj vami.

Ako poďakovanie za váš čas a spätnú väzbu, po vyplnení dotazníka vám zašleme zľavový kupón v hodnote 15% na váš nákup. Toto je náš spôsob, ako vyjadriť vďaku za vašu podporu a za to, že ste súčasťou našej cesty k udržateľnejšej kráse.

V mene celého nášho tímu vám ďakujem,
Barb
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
1. Koľko rôznych produktov z produktovej rady Mylo pravidelne používate?
2. Nakupujete Mylo kozmetiku najčastejšie cez eshop, v kamenných predajniach alebo na predajných eventoch?
3. Prekáža vám, ak naše udržateľné papierové prebaly na produktoch môžu pod vplyvom vlhka a času strácať na estetike (tmavnúť, odlupovať sa, droliť sa)?
4. Myslíte si, že k prírodnému kozmetickému produktu sa hodí skôr výraznejšia, prírodná vôňa alebo čo najjemnejšia, neutrálna?
5. Pri výbere kozmetiky je pre vás dôležitý skôr príjemný pocit z používania prírodnej kozmetiky alebo je skôr dôležitý viditeľný efekt jej účinkov?
6. Pleťovú kozmetiku si kupujete radšej v menších, elegantnejších baleniach alebo v ekonomickejších, väčších baleniach (dózach, fľašiach)?
8. Koľko v priemere mesačne miniete na nákup kozmetiky pre seba?
11. Pohlavie
GDPR